تبلیغات
دانلود فایل جزوه و کتاب دانشجویی

مطالعه, امکان‌سنجی, تبدیل, مازوت, به, گازوئیل, 5000 ,بشکه, در, روز   
مطالعه امکان‌سنجی تبدیل مازوت به گازوئیل  5000 بشکه در روز

مطالعه امکان‌سنجی تبدیل مازوت به گازوئیل  5000 بشکه در روزتعداد صفحات: 30صفحه
فرمت:pdf

ساخت و راه‌اندازی پالایشگاه‌های مقیاس کوچک علاوه بر مزیت‌هایی نظیر تولید فرآورده، تسریع در انتقال و توزیع فرآورده‌های مختلف نفتی به نقاط دورافتاده و صعب العبور و کاهش آلودگی زیست محیطی مزایای زیر رانیز دارد:

1-    تامین مالی پالایشگاه‌های کوچک به خاطر حجم کمتر نقدینگی مورد نیاز آسانتر بوده و تامین مالی این نوع پالایشگاه‌ها از بازار سرمایه به راحتی امکان‌پذیر است.

2-  فناوری به‌کار برده شده در پالایشگاه‌های کوچک، از نظر اقتصادی دارای نرخ بازگشت سرمایه بیشتر بوده و لذا جذابیت بیشتری برای بخش خصوصی دارد.

3- واحدهای پالایشگاهی کوچک این ظرفیت را دارند که به طور کامل توسط بخش خصوصی تامین اعتبار شوند این امر ورود بخش خصوصی به صنعت پالایش که یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی است را تقویت می کند.

                                                                                                                                                                              دانلود فایل
برچسب ها : مطالعه امکان‌سنجی تبدیل مازوت به گازوئیل 5000 بشکه در روز مطالعه امکان‌سنجی تبدیل مازوت به گازوئیل 5000 بشکه در روزتعداد صفحات: 30صفحه فرمت:pdf ساخت و راه‌اندازی پالایشگاه‌های مقیاس کوچک علاوه بر مزیت‌هایی نظیر تولید فرآورده , تسریع در انتقال و توزیع فرآورده‌های مختلف نفتی به نقاط دورافتاده و صعب العبور و کاهش آلودگی زیست محیطی مزایای زیر رانیز دارد: 1- تامین مالی پالایشگاه‌های کوچک به خاطر حجم کمتر نقدینگی مورد نیاز آسانتر بوده و تامین مالی این نوع پالایشگاه‌ها از بازار سرمایه به راحتی امکان‌پذیر است. 2- فناوری به‌کار برده شده در پالایشگاه‌های کوچک , از نظر اقتصادی دارای نرخ بازگشت سرمایه بیشتر بوده و لذا جذابیت بیشتری برای بخش خصوصی دارد. 3- واحدهای پالایشگاهی کوچک این ظرفیت را دارند که به طور کامل توسط بخش خصوصی تامین اعتبار شوند این امر ورود بخش خصوصی به صنعت پالایش که یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی است را تقویت می کند. دانلود فایل ,


ادامه مطلب...