تبلیغات
دانلود فایل جزوه و کتاب دانشجویی

پاورپوینت, رفتار,سازمانی, و, خلاقیت, و, نوآوری, در, رفتار, سازمانی   
پاورپوینت رفتار سازمانی و خلاقیت و نوآوری در رفتار سازمانی

پاورپوینت رفتار سازمانی و خلاقیت و نوآوری در رفتار سازمانیپاورپوینت رفتار سازمانی و خلاقیت و نوآوری در رفتار سازمانی
-50 اسلاید-pptx

این پاورپوینت در موردرفتار سازمانی و خلاقیت و نوآوری در رفتار سازمانی در 50 اسلاید زیبا می باشد.رفتار سازمانی:

رفتار سازمانی عبارت است از مطالعه منظم عملیات، اقدامات، كارها و نگرش های افرادی كه سازمان را تشكیل می دهند. در رشته رفتار سازمانی مطالعه منظم جایگزین قضاوت مشهودی می شود، یعنی مدارك و شواهد علمی كه در شرایط كنترل شده جمع آوری می شود، به شیوه ای معقول مورد سنجش و ارزیابی قرار می گیرد و در رابطه با هر معلولی در پی علت بر می آید. در رابطه با عملكرد فرد نیز سه عامل نقش اساسی دارند: تولید (بهره وری)، غیبت و جابجایی كاركنان. مدیران به كیفیت و كمیت تولید كاركنان توجه دارند، حال آن كه غیبت و جابجایی كاركنان بر بازده و تولید آنان اثر معكوس دارد. جابجایی كاركنان موجب افزایش هزینه ها می شود و سازمان همواره با افرادی كم تجربه كار می كند.

امروزه تلاش‌های وسیعی به وسیله بسیاری از سازمان‌ها برای ترغیب افراد به خلاقیت و نوآوری انجام می‌شود. موسسات و سازمان‌های تولیدی و خدماتی این امر مهم را تشخیص داده و به طور مداوم، ایده‌ها و کالاها و خدمات جدید را ارائه  می‌دهند، و در جهت بهبود سازمانی می کوشند.
                                                                                                دانلود فایل
برچسب ها : پاورپوینت رفتار سازمانی و خلاقیت و نوآوری در رفتار سازمانی پاورپوینت رفتار سازمانی و خلاقیت و نوآوری در رفتار سازمانیپاورپوینت رفتار سازمانی و خلاقیت و نوآوری در رفتار سازمانی -50 اسلاید-pptx این پاورپوینت در موردرفتار سازمانی و خلاقیت و نوآوری در رفتار سازمانی در 50 اسلاید زیبا می باشد.رفتار سازمانی: رفتار سازمانی عبارت است از مطالعه منظم عملیات , اقدامات , كارها و نگرش های افرادی كه سازمان را تشكیل می دهند. در رشته رفتار سازمانی مطالعه منظم جایگزین قضاوت مشهودی می شود , یعنی مدارك و شواهد علمی كه در شرایط كنترل شده جمع آوری می شود , به شیوه ای معقول مورد سنجش و ارزیابی قرار می گیرد و در رابطه با هر معلولی در پی علت بر می آید. در رابطه با عملكرد فرد نیز سه عامل نقش اساسی دارند: تولید (بهره وری) , غیبت و جابجایی كاركنان. مدیران به كیفیت و كمیت تولید كاركنان توجه دارند , حال آن كه غیبت و جابجایی كاركنان بر بازده و تولید آنان اثر معكوس دارد. جابجایی كاركنان موجب افزایش هزینه ها می شود و سازمان همواره با افرادی كم تجربه كار می كند. امروزه تلاش‌های وسیعی به وسیله بسیاری از سازمان‌ها برای ترغیب افراد به خلاقیت و نوآوری انجام می‌شود. موسسات و سازمان‌های تولیدی و خدماتی این امر مهم را تشخیص داده و به طور مداوم ,


ادامه مطلب...